Göbekli Melamin Kapılar

Melamin, endüstriyel kullanımı olan organik bir bileşiktir. Özellikle kapı üretiminde bu bileşiğin kullanımı çok önemlidir. Dayanıklı ve aynı zamanda hafif olması sebebiyle melamin, iç kapıların üretiminde kullanılmaktadır. Organik melamin maddesinden özel biçimde üretimi yapılan göbekli melamin kapılar, iç mekanlarda çokça tercih edilmektedir. Diğer kapı çeşitlerine göre daha ekonomik ve işlevseldir.

Göbekli melamin kapı birçok renk seçeneğine sahiptir. Renkler, tamamen kullanıcıların isteğine bağlı bir şekilde seçilmektedir. Açıktan koyuya zengin renk ve desen modelleri ile sunulan göbekli melamin kapılar, farklı zevklere hitap etmektedir.

Melamin Kapı Nedir?

Özellikle son zamanlarda trend olan ahşap görünümlü melamin kapılar, ev ve iş yerlerinde iç mimariye zenginlik katmaktadır. Doğal görünümlü bu kapılar, mobilya ve dekoratif ürünler ile rahatlıkla uyum sağlamaktadır. Melamin kapılar iç mekanlarda; mutfak, salon, WC gibi her alanda kullanımı sağlanmakla birlikte; her ölçüde üretilmekte ve tercihe bağlı çift kanat olarak istenilen genişlikte hazırlanmaktadır. Cila, boya ve zımpara gibi işlemleri gerektirmeyen ve kolayca montaj edilebilen bu iç mekan kapıları; neme, suya, çizilmelere karşı dayanıklı yapıya sahiptir. Bu özellikler sayesinde uzun ömürlü olan göbekli melamin kapılar, ses geçirmezlik özelliği de taşımaktadır. Bu önemli özellik, iç mekanlarda için tercih sebebi oluşturuyor. Isı veya güneş ışığına maruz kalma gibi durumlarda renk değiştirmemekte ve ses geçirmezlik özelliği ile iç mekanlarda sıklıkla tercih edilmektedir. Göbekli melamin kapılar anti bakteriyel özelliği ile hijyen avantajı da sağlamaktadır.

Göbekli Melamin Kapı Avantajları

Göbekli melamin kapı, geniş desen ve renk kartelasına sahiptir. Suya ve neme karşı oldukça dayanıklıdır. Çizilmelere ve dış etkenlere karşı dayanıklıdır. Rutubete karşı dayanıklı yapıya sahiptir. Mikrop veya bakteri barındırmamaktadır. Hafif olduğu için kolay açılır ve bu sayede menteşeleri uzun seneler kullanılabilir. Temizlik ürünleri ile temizlenmesi, yüzeyinde herhangi bir deforme oluşumuna sebep olmamaktadır. Standart ölçülerde üretilmesinin yanı sıra, isteğe bağlı özel olarak da üretilmektedir.

Karaefe Door Konya Kapı

Karaefe Door markası ile hizmet sunan Konya kapı firması geçmiş iki kuşak öncesine dayanıyor. Daha önceleri küçük bir atölye olarak hizmet sunulurken günümüzde teknolojik yeniliklerle ve profesyonel ekipler sayesinde müşterilere uygun çözümler sunuluyor. Dürüst ve ilkeli bir rekabet politikasıyla ev ve işyerlerin hak ettiği estetiği sunmak için birçok kapı modelline yer veriyor. Konya Kapı firması tarafından sunulan hizmetler önemli Konya kapı firmaları arasında yer alan Karaefe Door öncü bir kuruluş olarak çıkış noktası kapı üretimi olmuştur.

Buradan bizimle iletişime geçebilirsiniz.